МЦ Благовіст-плюс заснований у 2002 році.

Впродовж 18 років висококваліфіковані спеціалісти забезпечують якісне медичне обслуговування згідно світових клінічних настанов і стандартів доказової медицини.

За цей час ми розширили перелік наших послуг, постійно навчаємось в Україні та за кордоном, впроваджуємо нові методики та схеми лікування, проводимо наукові дослідження та щодня стаємо кращими для наших пацієнтів.

Засновник і керівник нашого центру Глушок Оксана Кирилівна має почесне звання Заслуженого Лікаря України. Лікар Глушок Віталій Степанович – звання кандидата медичних наук.

Глушок В.С. у співавторстві із своїм науковим керівником д.м.н., проф. Святенко Т.В. у 2019 р. видали монографію: “Актинічний кератоз: діагностика, лікування, профілактика”, де вперше в Україні описано діагностику та лікування актинічного кератозу.

Ми використовуємо сучасні методи лікування дерматологічних захворювань, завжди знаходимо індивідуальний підхід до кожного пацієнта, мислимо клінічно і безперервно вдосконалюємо свої знання. Тому завжди маємо добрі результати лікування наших пацієнтів.

До нас повертаються і приводять рідних. Нам довіряють і нас рекомендують. Ми були і залишаємося професіоналами своєї справи, бо наша робота є одночасно і нашим улюбленим хобі.

Ми завжди готові надати необхідну Вам допомогу!