1. Яке лікування ви пропонуєте при псоріазі?

Із апаратних методик лікування згідно сучасних рекомендацій найбільш ефективною вважається фототерапія. У нашому центрі усі призначення та схему лікування для Вас складе досвідчений лікар-дерматолог, який буде також проводити динамічний контроль лікування на кожному етапі.

2. Чи потрібно лікувати акне і яка тактика при різних формах?

Акне та розацеа (іноді розацеа називають “дорослими акне”) потрібно лікувати. М’які форми потребують лише місцевої терапії, помірні та важкі – також і прийому оральних антибіотиків. Більш детальну інформацію у кожному випадку надає лікар, що проведе огляд та складе індивідуальну програму терапії саме для Вас. Також у нашому центрі консультує спеціаліст, що підбере для Вас оптимальні лінійки лікувальної косметики.

3. Чи пропонуєте ви лазерне лікування захворювань шкіри?

У нашому центрі ми пропонуємо лікування методом IPL.

4. Чому засмага є небезпечною?

Засмага може здаватися привабливою, проте насправді вона є ознакою пошкодження шкіри, що може мати серйозні наслідки. Це особливо небезпечно для осіб із світлою шкірою або для тих, у кого на шкірі є багато невусів («родимок»). Засмагу викликають ультрафіолетові промені сонця, які поглинаються шкірою. Внаслідок цього утворюється пігмент меланін, який змінює колір шкіри у такий бажаний золотисто коричневий. Але це також є ознакою пошкодження шкіри. Повторні опромінення пошкоджують її ще більше і також викликають старіння шкіри. Але найбільш небезпечний наслідок частих опіків та загалом опромінення – рак шкіри. Особливо для людей із світлою шкірою, веснянками та численними невусами. Один із цих невусів може стати місцем злоякісного переродження при частих опроміненнях і розвитку такого життєво небезпечного захворювання як меланома.

5. Чи є IPL лазером?

І так, і ні. Основна відмінність між ними – у типі світла, що випромінюється. Лазер утворює одиничний пучок слабозабарвленого (монохромного) світла, що спрямоване на певну обмежену зону. IPL дає широкий спектр світла (поліхроматичне), що охоплює ширшу ділянку і має різні довжини хвиль. Іншими словами, лазер має більш вузькоспецифічну дію.
Обидва методи є високоефективними, проте IPL є більш контрольованим і тому зазвичай менш болючим, ніж лазер. Процедура IPL не вимагає анестезії чи навіть седації, пацієнтами переноситься комфортно. Промінь проникає у глибші шари шкіри без пошкодження поверхневих шарів і епідермісу. І, оскільки довжина хвилі може бути відфільтрована, IPL не спричиняє жодного шкідливого впливу на розташовані поряд із зоною впливу тканини.
Як і інші лазерні втручання, процедура IPL формально може виконуватися будь-ким, хто пройшов відповідне навчання для роботи з апаратом. Проте для Вашої безпеки та найкращого результату важливо, аби процедуру виконувала людина, котра знає будову та функції шкіри і має медичну освіту. У нашому центрі таку процедуру виконує лікар-дерматолог. Оскільки процедура швидка і сприймається пацієнтами переважно комфортно і без больових відчуттів, за кордоном IPL часто називають ланчтайм-процедурою.

6. Які методики видалення доброякісних новоутворів виконуються у вашому центрі?

Ми використовуємо усі сучасні методи.
– Видалення радіохвильвим ножем: апарат забезпечує безкровний розріз і короткий період реабілітаціі. Це удосконалений скальпель, який використовується для будь-яких видів доброякісних новоутворів.
– Електрокоагуляція: елемент руйнується під впливом електричного струму. Застосовується переважно для невеликих новоутворень.
– Кріодеструкція: видалення за допомогою локальної дії рідкого азоту, що забезпечує сучасний апарат Cry Ac фірми Brymill (США).
Після процедури не залишається рубців, вона безпечна і комфортна для пацієнта.
– Видалення скальпелем: при цьому видаляється власне новоутвір, та частина тканин навколо нього. Після видалення накладається косметичний шов.
Метод видалення для Вас обирає лікар-дерматоонколог, після проведеної діагностики та з урахуванням усіх індивідуальних особливостей кожного пацієнта. Він виконує втручання та здійснює спостереження за процесом загоєння після процедури.