Діагностика

  1. Консультація дерматовенеролога
    Прийом лікаря з приводу дерматологічного або венерологічного захворювання із загальним оглядом, діагностикою та призначенням лікування і догляду за шкірою.
    Повторний огляд в процесі лікування з метою динамічного спостереження та корекцї призначень.
  2. Консультація дерматоонколога
    Прийом лікаря з приводу новоутворів шкіри, а також обстеження невусів (родимок), фотодокументування існуючих елементів з метою динамічного спостереження. Діагностика та призначення лікування.
  3. Консультація дитячого дерматолога
    Огляд дітей від народження, діагностика та призначення лікування. Динамічне спостереження за станом шкіри дитини із складанням індивідуальної програми та навчанням батьків правильного алгоритму догляду за здоровою та проблемною шкірою дитини.
  4. Консультація психодерматолога
    Консультування з приводу ймовірних психологічних причин виникнення та загострення захворювань шкіри, психосоматичних дерматозів та впливу їх симптомів на якість життя пацієнта.
    Психотерапія у методах системної сімейної, арт-терапії, тілесної терапії.
  5. Консультація дерматокосметолога
    Індивідуальний підбір програм догляду за здоровою та проблемною шкірою, підбір декоративної косметики для проблемної шкіри, складання програм омолодження, апаратне лікування косметичних недоліків шкіри (рубців постакне, пігментації, телеангіектазій тощо), програми навчання підлітків догляду за шкірою обличчя та тіла, волоссям, нігтями.
  6. Дерматоскопія
    Дерматоскопія шкіри – сучасний інструментальний неінвазивний (без пошкодження цілісності шкіри) метод обстеження новоутворів шкіри.
    Цей вид обстеження дозволяє:
    – вчасно виявити ознаки злоякісних процесів та оцінити їх динаміку;
    – оцінити стан існуючих невусів та інших новоутворів шкіри;
    – обрати метод видалення новоутвору за наявності показів до цього;
    – здійснювати динамічне спостереження за станом шкіри і оцінювати ефективність терапії;
    – діагностувати захворювання на пошкодження нігтьових пластин.
    Проводити дерматоскопію можна особам будь-якого віку та вагітним жінкам, процедура не створює жодного дискомфорту і не потребує попередньої підготовки пацієнта.
  7. Біопсія шкіри
    Біопсія шкіри – сучасний метод діагностики складних дерматологічних захворювань. За допомогою спеціального інструменту проводиться забір частинки шкіри для морфологічного дослідження з діагностичною метою. Метод дозволяє встановити точний діагноз в 99% випадків.
    Біопсія проводиться під місцевою анестезією і не вимагає будь-якої підготовки.
  8. Лабораторна діагностика
    Забір крові та інших біоматеріалів для дослідження проводиться лікарем із суворим дотриманням усіх правил та вимог процедури.
    Таке виконання забезпечує максимально точну діагностику та контроль в процесі лікування.

Лікування

  1. Кріодеструкція
    Кріодеструкція рідким азотом – це локальний, короткочасний вплив на тканини екстремально низьких температур.
    Суть методики полягає в безпосередньому впливі рідкого азоту на проблемну зону.
    Рідкий азот наноситься на шкіру з допомогою ватної палички або спеціальним апаратом. Глибина і час заморожування залежать від типу, характеру і величини проблемної ділянки.
    Кріодеструкція:
    – малоінвазивна;
    – не потребує спеціальної підготовки;
    – не має побічних ефектів;
    – не провокує виникнення запальних процесів;
    – не потребує накладання швів і не залишає шрамів або пігментних плям;
    – немає серйозних протипоказань і може застосовуватись навіть під час вагітності.
    Апарат для кріодеструкції останнього покоління Cry Ac фірми Brymill (США) – сучасний кріодеструктор для лікування широкого спектру захворювань шкіри. За допомогою цього апарату можна регулювати подачу рідкого азоту, заморожувати новоутвори докально. Це абсолютно безпечно і комфортно для пацієнта. Висока ефективність методу дозволяє уникнути формування рубців. Можливе використання навіть у периорбітальній ділянці, в зонах зовнішніх носових ходів та зовнішнього слухового проходу.
  2. Плазмотерапія
    Плазмотерапія на даний час є однією з найбільш популярних природніх анти-ейдж методик. Це єдиний вид лікування у естетичній медицині, при якому використовується повністю натуральний продукт, отриманий з тіла людини.
    Аутоплазма стимулює синтез колагену, та ангіогенез (формування нових кровоносних судин у шкірі), викликає регенерацію старих та формування нових тканин, надає сяючого вигляду шкірі, зменшує набряки та темні кола під очима, робить шкіру більш еластичною та пружною.
    Плазмотерапія застосовується для:
    – корекції зморшок на обличчі, шиї, зоні декольте, руках;
    – формування контуру обличчя (зменшення провисання шкіри);
    – омолодження та підвищення пружності шкіри;
    – покращення тону та текстури шкіри;
    – зменшення темних кіл навколо очей;
    – освітлення шкіри та боротьба з пігментацією;
    – лікування шкіри волосистої частини голови та окремих форм випадіння волосся.
    Як проводиться процедура?
    Забір крові (8 мл) проводиться з допомогою спеціальної вакуумної системи, після чого кров потрапляє у центрифугу. Плазма, що утворюється в результаті, готується для ін’єкції і може на цьому етапі бути додатково збагаченою вітамінами, мінералами, амінокислотами, коензимами, гіалуроновою кислотою та іншими середниками для кращого ефекту.
    Власне ін’єкції подібні до мезотерапії – тоненька голочка проникає у поверхневі шари шкіри; виконується багато таких мікроін”єкцій. Перед проведенням процедури на шкіру можна нанести крем-анестетик для більшого комфорту пацієнта. Тривалість процедури плазмотерапії 30-40 хв.
    Переваги методу:
    – аутологічний;
    – продукт, який вводиться у тіло, є його частиною;
    – немає ризику алергії;
    – немає ризику відторгнення;
    – немає відтермінованих побічних ефектів;
    – тривалий результат.
  3. Фототерапія
    Під час фототерапії на шкіру пацієнта діє ультрафіолетове світло, що випромінюється спеціальною лампою. Хвилі світла запускають біологічні процеси, що допомагають позбутися шкірних захворювань.
    Це може здаватися подібним до засмаги, проте різниця ось у чому: під час засмагання на сонці або у солярії вплив на усе тіло чинять промені UVA, що можуть викликати пошкодження шкіри. Багато шкірних проблем не відповідають на дію таких променів, тому ви не отримаєте бажаного покращення.
    Фототерапія використовує інші типи ультрафіолетового світла (одночасно UVA та ультрафіолет B) і дія їх при цьому фокусована та триває точно визначений час. Такий підхід допомагає отримати покращення без ризику пошкодження неураженої шкіри.
    Захворювання шкіри, при яких показана фототерапія:
    – контактний дерматит
    – екзема
    – псоріаз
    – виражений свербіж
    – вітиліго та інші стани.
    Процедура проводиться 2-3 рази на тиждень протягом декількох тижнів. На початку лікування може відмічатися загострення симптоматики, проте частина пацієнтів помічає позитивні зміни уже через 2-4 тижні.
  4. Видалення судин
    Процедура видалення «судинних зірочок» та телеангіектазій проводиться лікарем з допомогою апарату IPL. Вплив апарату на елементи, що потребують видалення, локалізований і контрольований. Процедура переноситься комфортно. Швидкість ефекту залежить від вираженості елементу і місця його розміщення.
  5. Видалення пігментацій
    Проводиться лікарем з допомогою апарату IPL. Завдяки його впливу на ділянку пігментації у ній руйнується темний пігмент, плями бліднуть, стають менш помітними, а потім повністю зникають. Зміни в оточуючих тканинах при цьому не відбуваються. Колір шкіри вирівнюється, вона виглядає більш гладкою та здоровою.
    Зазвичай потрібно 3-5 процедур тривалістю 10-15хв для повного видалення пігментованих ділянок.
    Окрім того, дія імпульсного світла стимулює оновлення клітин шкіри, забезпечуючи ефект омолодження.
  6. Карбокситерапія
    Карбокситерапія: процедура, за допомогою якої посилюють циркуляцію крові у певній ділянці тіла, шляхом ін’єкційного введення діоксиду вуглецю.Це відновлює еластичність шкіри, а також надає їй сяючого і здорового вигляду.
    Покази для проведення карбокситерапії:
    – розтяжки
    – целюліт
    – темні кола під очима
    – алопеція, спричинена порушенням мікроциркуляції
    – омолодження шкіри
    – зменшення жирових відкладень у певних ділянках тіла
    Процедура швидка, до 15-30хв, безболісна, не має побічних ефектів. Пацієнтам, що застосовували її для лікування целюліту або жирових відкладень, рекомендовано утриматись від водних процедур на 24 год. В усіх інших випадках пацієнт одразу повертається до звичного ритму життя.
    Зазвичай для досягнення ефекту потрібно 7-10 процедур, які виконуються 1 раз на тиждень. Процедура може виконуватися на обличчі, повіках, шиї, животі, руках, ногах. Для боротьби з ожирінням та целюлітом є більш безпечною, ніж ліпосакція і схвалена Американською FDA.
    У нашому центрі карбокситерапію виконує лікар-дерматолог.
  7. Видалення доброякісних новоутворів
    У нашому центрі видалення проводить лікар-дерматоонколог, використовуючи усі сучасні та ефективні методи: видалення радіохвильовим ножем, електрокоагуляція, кріодеструкція, видалення скальпелем. Спосіб видалення обирається лікарем індивідуально після огляду пацієнта та проведення діагностики і згідно сучасних європейських протоколів лікування.

Естетична дерматологія

  1. Фотоепіляція
    IPL (intense pulsed light) – технологія, що використовується у медичній та косметичній практиці для проведення різних видів лікування шкіри з естетичною та терапевтичною метою, включаючи видалення волосся та фотоомолодження.
    Також застосовується для:
    – лікування пігментації шкіри, сонячних уражень та видалення «судинних сіточок»;
    – лікування постакне і «розтяжок» на шкірі;
    Показання до проведення IPL:
    – судинні «зірочки», телеангіектазії на шкірі;
    – пігментація та зморшки як результат фотопошкодження шкіри;
    – мелазма;
    – акне та постакне;
    – розтяжки;
    – видалення небажаного волосся;
    Зазвичай потрібно щонайменше три процедури для досягнення бажаного ефекту. Процедура виконується в середньому раз на місяць.
  2. Лікування акне
    У нашому центрі ми забезпечуємо комплексний та різноплановий підхід до лікування акне.
    При цьому підбір лікування проводиться фахівцем у індивідуальному порядку, та може включати як системне лікування згідно європейських протоколів, так і місцеву терапію та підбір догляду за шкірою, враховуючи її особливості та спосіб життя пацієнта.
    Також при потребі проводиться консультація психодерматолога і психотерапія.
    Акне та постакне у нашому центрі лікуємо також методом IPL-терапії, що має виражений та швидкий ефект при певних формах захворювання.
  3. Омолодження
    Проводиться методами карбокситерапії, плазмотерапії та апаратом IPL.
    Карбокситерапія: процедура, за допомогою якої посилюють циркуляцію крові у певній ділянці тіла, шляхом ін’єкційного введення діоксиду вуглецю.Це відновлює еластичність шкіри, а також надає їй сяючого і здорового вигляду.
    Плазмотерапія стимулює синтез колагену, та ангіогенез (формування нових кровоносних судин у шкірі), викликає регенерацію старих та формування нових тканин, надає сяючого вигляду шкірі, зменшує набряки та темні кола під очима, робить шкіру більш еластичною та пружною.
    IPL (intense pulsed light) — технологія, що використовується у медичній та косметичній практиці для проведення різних видів лікування шкіри з естетичною та терапевтичною метою, включаючи видалення волосся та фотоомолодження.